Kawa ziarnista Dallmayr

kawa ziarnista Dallmayr Prodomo 500g

Dallmayr Prodomo 500g

100% arabika / niski stopień palenia / niska zawartość kofeiny

Zobacz produkt
kawa ziarnista Dallmayr Crema Doro 1kg

Dallmayr Crema d'Oro 1kg

100% arabika / niski stopień palenia / niska zawartość kofeiny

Zobacz produkt

Dla kogo kawa ziarnista Dallmayr?

Interesuje Cię zakup wysokiej jakości kawy ziarnistej? Ciekawą propozycją będzie kawa Dallmayr. To doskonała kawa pochodząca z Monachium, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym miłośnikom tego trunku.

Dallmayr - marka, która ukształtowała historię kawy

Marka Dallmayr, jak żadna inna, zaznaczyła swoje piętno na historii kawy. Decydujący wpływ na to miał Konrad Werner Wille. Był on jednym z pierwszych współwłaścicieli marki Dallmayr i prawdziwym kawowym ekspertem nie mającym sobie równych. Na początku lat 60. XX wieku odbył on niezwykłą podróż do Etiopii, gdzie przemierzył wiele mil na ośle, by wybrać najszlachetniejsze gatunki kawy. W ten oto sposób rozpoczął on sprowadzanie do Europy doskonałych ziaren kawy Arabika, które po dziś dzień zachwycają miłośników tego trunku na całym świecie. Sklep Dallmayr w Monachium stał się miejscem kultowym. Odwiedzając to miasto warto wstąpić i nabyć paczuszkę wyśmienitej kawy Dallmayr.

Doskonałej jakości arabika o bogatym aromacie

Kawa ziarnista Dallmayr to wysokiej jakości mieszanki pochodzącej z Etiopii arabiki o niezwykłym, bogatym aromacie. Kupując jej paczkę, możemy mieć pewność, że wszystkie ziarna zostały starannie wyselekcjonowane i poddane szczegółowej kontroli jakości. W procesie spalania nabywają one wyjątkowych walorów smakowych. Smak kawy Dallmayr jest charakterystyczny - bogaty, a przy tym łagodny, pozbawiony nadmiaru goryczki czy kwasowości. To sprawia, że kawa Dallmayr jest niezwykle popularna na całym świecie.

Może być parzona w różnego rodzaju ekspresach, zarówno ciśnieniowych, jak i przelewowych. Na bazie kawy Dallmayr możemy przyrządzać różne napoje: espresso, cappucino, latte czy kawę "po turecku". Którąkolwiek z opcji wybierzemy, nie zawiedziemy się. Możemy mieć pewność, że do naszych rąk trafia produkt najwyższej jakości.