Kawa ziarnista Lucaffe

kawa ziarnista Lucaffe Mamma Lucia 1kg

Lucaffe Mamma Lucia 1kg

40% arabika, 60% robusta / średni stopień palenia / wysoka zawartość kofeiny

Zobacz produkt
kawa ziarnista Lucaffe Espresso Bar 1kg

Lucaffe Espresso Bar 1kg

60% arabika, 40% robusta / średni stopień palenia / wysoka zawartość kofeiny

Zobacz produkt
kawa ziarnista Lucaffe Classic 1kg

Lucaffe Classic 1kg

80% arabika, 20% robusta / średni stopień palenia / średnia zawartość kofeiny

Zobacz produkt
kawa ziarnista Lucaffe Mr. Exclusive 1kg

Lucaffe Mr. Exclusive 1kg

100% arabika / średni stopień palenia / niska zawartość kofeiny

Zobacz produkt

Dla kogo kawa ziarnista Lucaffe?

Zastanawiacie się nad wyborem dobrej kawy? Interesującą propozycję dla wszystkich miłośników tego trunku może stanowić ziarnista kawa Lucaffe.

Marka Lucaffe - historia sukcesu

Włoskie palarnie kawy słyną z produktów wysokiej jakości i starannej selekcji ziaren. Marka Lucaffe, chociaż jest stosunkowo młoda, zdążyła już zapracować na swoją renomę na świecie i zdobyć swoich miłośników. Założycielem marki jest Włoch, Giana Venturelli, prawdziwy pasjonat i miłośnik kawy. To on stworzył w 1996 roku palarnię, z której pochodzi kawa Lucaffe: Torrefazione Gian Luca Venturelli w Carponedolo nieopodal miasta Brescia.

Obecnie kawa Lucaffe eksportowana jest z Włoch do czterdziestu pięciu krajów na świecie. Inwestycje w nowoczesne wyposażenie palarni w 2004 roku bardzo usprawniły proces produkcji. Stała się ona bardziej ekonomiczna i wydajna.

Wysokiej jakości kawa ziarnista = Lucaffe

Kawa Lucaffe to wysokiej jakości kawa ziarnista, która doskonale sprawdza się w ekspresach automatycznych i kolbowych. Możemy zakupić kawę Lucaffe składającą się w stu procentach z ziaren arabiki, lub też wysokiej jakości mieszanki arabiki i robusty. Kawa Lucaffe jest aromatyczna i delikatna w smaku - bez nadmiaru kwasowości i goryczy. Zazwyczaj posiada średnią lub wysoką zawartość kofeiny, chociaż wyjątek stanowi Lucaffe Mr. Exclusive. Doskonale nadaje się do espresso, może być także serwowana z mlekiem lub bez. W każdym wydaniu będzie smakowała wybornie.

Doskonała na prezent

Kawa Lucaffe dostępna jest w funkcjonalnych i szczelnych opakowaniach, które gwarantują, że nie straci swoich walorów i przez długi czas pozostanie świeża. Atrakcyjny design opakowań sprawia, że kawa Lucaffe jest doskonałym pomysłem na prezent. Bez wątpienia warto samemu wyrobić sobie zdanie na temat kawy Lucaffe testując różne jej odmiany.