kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro 1kg

Dallmayr Crema d'Oro 1kg

Cena: 49,99 zł

Marka: Kawa Dallmayr

Skład: 100% arabika

Stopień palenia: niski

Zawartość kofeiny: niska

Poszukując idealnej kawy do ekspresów automatycznych, która charakteryzowałaby się delikatnym smakiem i wyjątkowym aromatem, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na Dallmayr Crema d'Oro. Firma Dallmayr już od wielu pokoleń wypuszcza na rynek produkty odznaczające się wysoką jakością i gwarantujące niepowtarzalne doznania. Kawa typu crema o łagodnym, ale niezapomnianym smaku. Cechuje ją niska zawartość kofeiny, dlatego przygodę z nią warto w ciągu dnia ... powtarzać i powtarzać. Idealnie sprawdzi się do ekspresów i kawiarek.

Łącząca tradycję z potrzebami współczesnego świata kawa Dallmayr Crema d'Oro składa się w 100% z jasno palonych ziaren Arabici. Sprawia to, że powstały z nich wywar słynie z całkowicie pozbawionego goryczki, łagodnego, subtelnego smaku o lekkiej, naturalnej kwaskowatości. Dzięki starannej selekcji najszlachetniejszych ziaren mamy gwarancję iście królewskich doznań smakowych, a sposób ich palenia sprawia, że nie zawierają dużej ilości kofeiny, więc można ją pić równie dobrze rano, jak i po południu. Symbolem marki Crema d'Oro jest oczywiście powstała na powierzchni napoju pianka, która dla prawdziwych kawoszy będzie nie lada rarytasem, ale docenią ją też osoby, które po prostu lubią napić się dobrego jakościowo napitku. Choć doskonale nadaje się do przygotowania kawy czarnej, zdecydowanie najwięcej zyskuje po dodaniu odrobiny mleka. Można z niej stworzyć niemalże idealne cappuccino lub równie doskonałe caffe latte.

Jak przygotować kawę Dallmayr Crema d'Oro?

Najlepszy aromat Dallmayr Crema d'Oro uzyskuje się po przygotowaniu jej w ekspresie automatycznym, do którego jest dedykowana, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać też ekspres kolbowy. Dzięki temu kawa ta nadaje się znakomicie do biura, ale też do domu.